Biz Kimiz?

Hayat Sigortası

Hayat sigortaları başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizi ve sevdiklerinizi güvenceye almasının yanı sıra tasarruf yapmanıza da olanak sağlar.

Danışmanlık

alosigorta.net olarak, stratejilerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda sektörün en iyi insan kaynağını yetiştirme ve geliştirme odağıyla eğitim faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Yatırım

Sizde Alosigorta.net İle geleceğinize yatırım yapın.

Kasko Sigortası Nedir?

Kasko sigortası, hasar durumunda aracın zararını karşılamak amacıyla, isteğe bağlı olarak yaptırılan sigortadır. Hasar tanımı yalnızca trafik kazasında meydana gelen durumları değil, aynı zamanda hırsızlığı, üçüncü kişiler tarafından verilen zararları ve diğer ek teminatları da kapsar.

Neden Kasko Sigortası Yaptırmalıyız?

Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz. Kasko sigortası ise hasarınızı teminat altına alır, trafikte veya park halinde meydana gelebilecek pek çok zarara karşı sizi korur.

Kasko Sigortası Teminatları Nelerdir?

Kasko teminatları, ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ikiye ayrılır. Ana teminatlar yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık ve üçüncü kişiler tarafından verilen zararları; ek teminatlar ise doğal afetler, sigara yanığı, bakımsızlık, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsar.

Yeni Haberler İçin Abone Olun.

E-Postanızı Girin Ve Haberlerden Haberdar Olun.